Sklep internetowy Ampla.eu

Firma Ampla jest młodą i prężnie działającą firmą zajmującą się handlem internetowym artykułami oświetleniowymi tj. żyrandolami, zwisami, kinkietami, plafonami, lampami biurkowymi, lampami stojącymi, źródłami światła itp. Siedziba firmy mieści się w Częstochowie przy ul. Brzeźnickiej 25.

Lokal Ampla

Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są nowe i pochodzą bezpośrednio od producentów. Stale powiększamy naszą ofertę w celu zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Przykładamy szczególną uwagę do pakowania wysyłanych przez nas produktów ze względu na ich specyfikę. Do każdego pakowanego towaru podchodzimy indywidualnie. W celu właściwego zabezpieczenia towaru stosujemy odpowiednie środki, które zapewniają mu odpowiednią amortyzację w trakcie transportu. Są wśród nich:

  • folia bąbelkowa
  • styropian
  • karton 5-cio warstwowy
  • dodatkowy karton
  • inne wypełniacze

Pozwala to na dostarczenie nawet najbardziej kruchego towaru.

Zdajemy sobie sprawę, iż zadowolenie naszych klientów jest gwarantem naszego sukcesu. Właśnie dlatego przyśpieszyliśmy procedurę reklamacyjną w razie ewentualnego uszkodzenia towaru. Zdajemy sobie sprawę, że procedura reklamacyjna w firmach kurierskich trwa bardzo długo i rzadko kiedy rozpatrywana jest pozytywnie. Stając się naszym Klientem nie musisz się o to martwić. Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to sprawdzenie przesyłki przy kurierze w momencie jej odbioru i ewentualne spisanie protokołu szkodowego (protokół posiada kurier) w razie stwierdzenia uszkodzenia. Gdy to zrobisz masz 100% pewność, że reklamacja w naszej firmie zostanie rozpatrzona pozytywnie.

Zapraszamy również do sklepów partnerskich:

www.sigma-lampy.pl - autoryzowany sklep internetowy oferujące lampy producenta Sigma

www.lampy-klasyczne.pl - sklep internetowy z lampami klasycznymi