Girlandy

Girlandy

W ostatnim czasie szczególną popularnością wśród lamp zewnętrznych, cieszą się nowoczesne girlandy ogrodowe.

W ciepły letni wieczór po zachodzie słońca, girlanda świecąca delikatnym nastrojowym światłem, uprzyjemni nam odpoczynek na naszym tarasie tworząc niepowtarzalny klimat. Girlandy ogrodowe posiadają od 10 do 20 punktów świetlnych. Każda girlanda posiada dodatkowo gniazdo umożliwiające podłączenie kolejnej girlandy. Jeśli więc dokonamy zakupu girlandy na 10 żarówek i stwierdzimy, że taras nie jest dostatecznie oświetlony, możemy dokupić kolejną girlandę i połączyć ją z poprzednią. Ta funkcjonalność sprawi, że girlandy doskonale oświetlą taras każdej wielkości.

Doskonałym uzupełnieniem girlandy ogrodowej są żarówki dekoracyjne. Producent Milagro posiada w swojej ofercie girlandy w komplecie z żarówkami. Przykładem są tutaj girlandy o numerach katalogowych EKO-6226 i EKO-6219. Pierwszy model EKO-6226 w zestawie posiada żarówki filamentowe o mocy 1,5W, drugi model EKO-6219 posiada kolorowe żarówki filamentowe o takiej samej mocy. Jeżeli zależy nam na większej mocy żarówek, możemy wybrać jedną z girland nieposiadających żarówek w zestawie. Przykładem będzie tutaj girlanda o numerze EKO-6202 na 10 żarówek, do której możemy samodzielnie dobrać żarówki filamentowe, o wyższej mocy pasujące do girlandy.

Girlandy ogrodowe są niezwykle dekoracyjne i doskonale spełniają swoją funkcję oświetlenia ogrodowego. Nic więc dziwnego, że klienci decydują się na zakup girlandy do oświetlenia swojego tarasu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą girland ogrodowych.

 

Girlandy - Lampy ogrodowe, zewnętrzne | Sklep internetowy z lampami

Girlandy Jest 15 produktów.