Szukasz elektryka, który wykona dla Ciebie instalację elektryczną?

Jeśli tak to jesteś w dobrym miejscu. Wykonamy dla Ciebie nową instalacje elektryczną lub rozbudujemy, wymienimy istniejącą.

Ile kosztuje nowa instalacja elektryczna?

To zależy od wielkości i stopnia skomplikowania instalacji elektrycznej. Wykonanie instalacji składa się z dwóch etapów. Pierwszy to w uproszczeniu ułożenie przewodów i osadzenie punktów elektrycznych. Punkty elektryczne to nic innego jak gniazdka, włączniki, przewody wypuszczone na oprawy oświetleniowe. Wykonanie jednego punktu elektrycznego oscyluje w granicach 120-150zł brutto* z materiałem. Różnica w cenie uzależniona jest przede wszystkim od warunków technicznych panujących w budynku, a co za tym idzie od pracochłonności wykonania takiego punktu. Łatwiej ułożyć przewody w pustakach ceramicznych, niż np. w płycie żelbetonowej. Drugi etapem jest montaż osprzętu elektrycznego tj. gniazdek, włączników, lamp. Następuje on z reguły w momencie gdy budynek jest już wykończony tzn. pomalowane są ściany, ułożona jest glazura itd. Koszt podłączenia włącznika to 30zł brutto*, montaż lampy to 50zł brutto*. Podane powyżej ceny są cenami orientacyjnymi. Po dokładniejszą wycenę zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto nam zlecić wykonanie instalacji elektrycznej?

Dzięki temu, że jesteśmy dystrybutorem wielu marek oświetleniowych, przy wykonaniu instalacji jesteśmy w stanie udzielić dodatkowego rabatu na oprawy oświetleniowe. Dodatkowo usługa montażu objęta jest 8%** podatkiem VAT, czyli podatkiem o 15% niższym niż sam zakup lampy. Te dwa czynnik pozwolą na tym etapie budowy czy remontu zaoszczędzić spore środki.

 

* Podana cena jest ceną orientacyjną

**Przedstawiona sytuacja dotyczy klientów indywidualnych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Instalacje elektryczne Częstochowa
Elektryk Częstochowa
  • 503 708 535