Kinkiety dziecięce

Kinkiety dziecięce

Kolejnym ważnym elementem oświetlenia pokoju dziecięcego są kinkiety. W naszym sklepie do znacznej większości lamp sufitowych mogą Państwo dobrać kinkiety z tej samej serii.

Kinkiety są przydatne zarówno w pokojach małych jak i większych dzieci. Gdy w nocy rodzic musi zajrzeć do pokoju dziecka, niezbędne okazuje się zapalenie kinkietu z delikatnym przytłumionym światłem, które nie rozbudzi całkowicie maluszka. W tej roli idealnie sprawdzą się kinkiety z abażurami, które delikatnie tłumią światło. Producenci tacy jak Milagro czy Tk Lighting posiadają w swojej ofercie bogaty wybór kinkietów z abażurami. Szczególnie polecaną serią lamp jest seria Wire producenta TK Lighting, który w kinkietach z tej serii zastosował włącznik w oprawie kinkietów. Dzięki włącznikowi, nie trzeba wstawać z łóżka by wyłączyć kinkiet. Seria ta sprawdzi się zarówno w pokojach  dzieci jak i młodzieży, ponieważ abażury są jednobarwne, nie posiadają bajkowych wzorów, dzięki czemu spodobają się również nastolatkom.

Dla dzieci w wieku szkolnym, kinkiety zamontowane przy łóżku przydadzą się, gdy przed snem w wygodnej pozycji w łóżku, będą chciały poczytać lekturę lub swoją ulubioną książkę. Doskonale sprawdzą się tutaj kinkiety producenta Hellux, który w swych kinkietach zastosował przeguby umożliwiające ustawianie światła w dowolnym kierunku. To wspaniałe rozwiązanie dla wieczornych moli książkowych.

Delikatne światło jakie dają kinkiety stworzy spokojny, wyciszający klimat w pokoju dziecka tuż przed snem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą lamp i kinkietów dziecięcych.

Kinkiety dziecięce | Sklep internetowy z lampami

Kinkiety dziecięce Jest 62 produktów.