Lampki biurkowe

Lampki biurkowe dziecięce

Biurko każdego dziecka powinno być wyposażone w lampkę biurkową. Podczas prac przy biurku takich jak pisanie, rysowanie czy codzienne odrabianie lekcji, obecność stabilnej i elastycznej lampki biurkowej jest nieunikniona. Szczególną popularnością cieszy się seria lamp Pocatello producenta Nowodvorski. Lampki z tej serii mają solidną metalową konstrukcję i występują w wielu pastelowych kolorach. W serii Pocatello można dowolnie ustawiać kierunek padania światła, co jest szczególnie przydatne przy wieczornej pracy przy biurku.

W pokoju dziecięcym piękną dekoracją będzie również lampka nocna, którą można postawić w pobliżu łóżka lub na biurku dziecka. Lampka nocna jest alternatywą dla tych, którzy w pokoju dziecięcym nie mają możliwości zamontowania kinkietu. Dzięki delikatnemu światłu jakie daje lampka nocna uzyskamy stonowaną i wyciszającej atmosferę w pokoju dziecka tuż przed snem.

Godnymi polecenia są lampki nocne producenta Hellux w kształcie latarni morskiej, które łączą w sobie niepowtarzalny design i spełniają funkcję oświetlenia w pokoju dziecięcym. W naszej ofercie znajdą Państwo piękne dekoracyjne lampki biurkowe i nocne polskich producentów.

Lampki biurkowe | Sklep internetowy z lampami

Lampki biurkowe Jest 26 produktów.