Lampy tuby

Lampy tuby, czyli propozycja oświetlenia wyspy kuchennej

Lampy sufitowe w kształcie tuby to ostatnimi czasy niezwykle modna propozycja oświetlenia. Są to głównie lampy wiszące z metalowymi kloszami w kształcie rurek o zróżnicowanych długościach. Przeważnie produkowane są w dwóch średnicach: około 2,5 cm dla żarówki o trzonku G9 oraz około 5,5 cm dla żarówki GU10. Choć zdecydowaną większość tego typu lamp stanowią lampy sufitowe wiszące, bez problemu w ofercie znajdziemy również kinkiety, plafony czy lampki biurkowe.

Lampy tuby często montowane są w salonie połączonym z jadalnią jako oświetlenie nad stołem. Ze względu na ich smukły kształt stosowane są zazwyczaj w większych ilościach. Pozwala to osiągnąć lepszy efekt stylistyczny oraz lepiej doświetlić stół. Budowa tych opraw sprawia, że wychodzące z nich światło skierowane jest w dół. Umożliwia to stworzenie przytulnego klimatu podczas spożywania wspólnych posiłków. Lampy tuby równie dobrze sprawdzają się w kuchni nad wyspą. Dzięki mnogości modeli w alternatywie do lamp pojedynczych możemy zastosować rury na listwie. Bardzo efektowną propozycją jest lampa Laser Nowodvorski. Na jej prostokątnej podstawie zwisa, aż 10 tub.

Dominującymi kolorami opraw w kształcie rur są czarny, biały i złoty. Są to bardzo uniwersalne kolory, dzięki czemu doskonale wpasują się w większość wnętrz. W ofercie dostępne są oczywiście inne kolory tego typu opraw. Ciekawą propozycją są mixy czerni i bieli ze złotem.

Lampy tuby Jest 248 produktów.