Lista produktów producenta: ALFA

Firma "Alfa", to prężnie działający od ponad trzydziestu lat, producent sprzętu oświetleniowego. Jest to firma rodzinna, założona w 1974 roku przez braci, Janusza i Stanisława Sosnowskich. Wieloletnia tradycja, przekładająca się na wiedzę i doświadczenie w projektowaniu i produkcji lamp, przekazywane z pokolenia na pokolenie, jest niewątpliwym atutem tego przedsiębiorstwa.Logo producenta lamp Alfa


Panowie Sosnowscy, mogą pochwalić się bogatym asortymentem lamp wiszących, stojących oraz sufitowych, a także plafonów, kinkietów i lampek nocnych, w tym również niezwykle ciekawych modeli dziecięcych. Proponowane produkty Alfa dostępne są zarówno w ponadczasowych wzorach klasycznych, jak i bardziej modernistycznych, będących odpowiedzią na obecnie panujące w tzw. wzornictwie użytkowym trendy.


 W ofercie bez problemu znajdziemy liczne lampy sufitowe, takie jak: żyrandole, plafony, zwisy, a także kinkiety, lampy podłogowe i biurkowe.


Na uwagę zasługuje nie banalna kolorystyka wielu serii lamp nowoczesnych, których szklane klosze występują w całej gamie żywych kolorów i są w stanie ożywić nawet "najsmutniejsze" wnętrza (serie: MISSI, EDO, UFO, BOLT, TEDY i inne).


Charakterystyczną cechą dla tego producenta są nietypowe zestawienia materiałów, z których wykonane są lampy, np. wiklina, czy masa perłowa, a także abażury filcowe dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.


Firma "Alfa Sosnowscy" jest także specjalistą w zakresie zaawansowanej galwanotechniki – z wykorzystaniem chromu trójwartościowego, przyjaznego środowisku i odpornego na szkodliwe czynniki zewnętrzne.


Wielbiciele klasyki również nie będą zawiedzeni, gdyż w ofercie firmy Alfa mogą znaleźć tak pożądane ostatnimi czasy serie lamp w stylu shabby chic (np. ROKSANA WHITE, BALI WHITE i inne), jak również lampy w kolorze mosiężnym (np. ROKSANA, SOFIA i inne). Bogata gama abażurów i kloszy, w różnych kolorach i kształtach, sprawi że każdy znajdzie coś dla siebie.


Wszystkie produkty tej firmy posiadają Europejski Certyfikat Zgodności CE.

Pokazuje 1 - 12 z 1048 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1048 elementów