Lampy z montażem w Częstochowie tylko w naszym sklepie internetowym

Oferujemy Państwu nową, korzystną usługę montażu lamp zakupionych na naszym sklepie internetowym. Ofertę kierujemy do mieszkańców Częstochowy i okolic. Wymiana lampy jeszcze nigdy nie była taka prosta. Wystarczy, że wybierzesz lampę z naszej oferty i skontaktujesz się z nami w celu uzgodnienia terminu montażu. To wszystko. Nowa lampa wkrótce pojawi się na Twoim suficie lub ścianie.

Ile kosztuje usługa montażu lampy?

Montaż lampy przez naszego elektryka to jedyne 100zł netto*. Dojazd na terenie Częstochowy wliczony jest w cenę usługi. Dla klientów z okolic Częstochowy cena dojazdu ustalana jest indywidualnie. Zwróć uwagę na fakt, że dzięki wykupieniu oferowanej przez nas usługi obniżysz koszt zakupionej lampy, bądź lamp. Cena usługi objęta jest niższym podatkiem VAT. Pozwoli to na obniżenie ceny lampy o 15%. Łatwo policzyć, że przy zakupie lampy, której cena przekracza nieco ponad 600zł usługa montażu zawrze się w cenie lampy.**

Jak zamówić lampę z montażem?

To bardzo proste. Wystarczy się z nami skontaktować pod numerem telefonu 731-463-070 lub skorzystać z poniższego formularza kontaktowego.

 

* Podana cena jest ceną orientacyjną i ma zastosowanie w znacznej większości przypadków, na jest wzrost może wpłynąć np. sufit usytuowany na wysokości powyżej 3,5m, zła jakość elewacji wymagająca zastosowania specjalistycznych kołków itp.

**Przedstawiona sytuacja dotyczy klientów indywidualnych.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Montaż lamp Częstochowa
Usługa montażu lamp Częstochowa