Plafony

Plafony sufitowe w sklepie internetowym ampla.eu

Plafony to rodzaj lamp sufitowych, które idealnie sprawdzą się jako główne oświetlenie w pomieszczeniach, w których montaż żyrandola lub lampy wiszącej nie jest możliwy z powodu nisko osadzonego sufitu, czy też z braku miejsca. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo plafony sufitowe, które posiadają więcej niż jedno źródło światła, a co za tym idzie, doskonale oświetlą każde pomieszczenie, począwszy od niewielkiej kuchni, aż po obszerną sypialnię czy salon, świetnie sprawdzą się również w kuchni czy większym korytarzu.

Plafony sufitowe | Sklep internetowy z lampami

Plafony Jest 1364 produktów.

Plafony dostępne w naszym sklepie zostały podzielone na kategorie by ułatwić Państwu poszukiwania. W kategorii plafony klasyczne znaleźć można lampy przysufitowe z dużymi szklanymi kloszami lub abażurami.

Kategoria plafony nowoczesne zawiera lampy przysufitowe w stylu nowoczesnym. W tej kategorii występują plafony z dużymi abażurami, szklanymi kloszami, lampy punktowe, lampy sufitowe z ruchomymi kloszami. Znajdziecie tu Państwo zarówno proste formy jak i ekskluzywne plafony do salonu.

W kategorii plafony industrialne znajdziemy lampy sufitowe w stylu industrialnym. Przeważają tutaj ostatnimi czasy modne punktowe lampy betonowe.

Kolejną kategorią są plafony retro. Znajdą Państwo tutaj lampy, często nie posiadające abażurów czy kloszy, zamiast których dodatkową dekoracją są ozdobne żarówki filamentowe stosowane w tych oprawach.

W ostatniej kategorii znajdziemy plafony ze szkła giętego, są to lampy których główną dekoracją jest duży szklany klosz posiadający często różne wzory, kolory i ozdobne motywy.

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą plafonów sufitowych. Jesteśmy pewni, że w naszym sklepie, znajdą Państwo plafon pasujący do swojego wnętrza.