Spoty dziecięce

Lampy - Spoty dziecięce w sklepie internetowym ampla.eu

Ciekawym i funkcjonalnym rozwiązaniem wśród lamp dziecięcych są spoty sufitowe. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo piękne i kolorowe spoty do pokoju dziecięcego.

Spoty charakteryzują się ruchomymi kloszami, które można ustawiać w dowolnym kierunku. Dzięki ruchomym kloszom mamy możliwość ustawienia kierunku padania światła w pokoju naszego dziecka. Spoty doskonale oświetlą pokój dziecięcy.

Spoty dziecięce | Sklep internetowy z lampami

Spoty dziecięce Jest 18 produktów.

Ciekawą propozycją spotów dziecięcych, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym są lampy producenta Hellux. Seria spotów o nazwie Płatek to propozycja oświetlenia do pokoju dziewczynki.  Podstawa lampy ma kształt kwiatuszka, a połączenie różu z bielą, czy bieli z szarym to połączenia kolorów wprost stworzonych do pokoju dziewczęcego.

Wśród spotów dziecięcych, znajdziemy również inne serie lamp takie jak Słoneczko czy Safari, które doskonale sprawdzą się zarówno w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Lampy z serii Słoneczko, jak sama nazwa wskazuje, swoim kształtem i wyglądem przypominają wesołe, uśmiechnięte słoneczko. Zebra, lew, małpka czy hipopotam to radosne zwierzątka, które znajdziemy na lampach z serii Safari.

Spoty dziecięce stworzone z myślą o pokoju chłopca to z pewnością lampy z samolotami i samochodami. Taką serią jest seria Samochodziki i Samolociki. Spełniają one zarówno funkcję oświetleniową jak i dekoracyjną i doskonale sprawdzą się w chłopięcym pokoju.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą spotów do pokoju dziecięcego.