Zwroty

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.), konsument ma prawo do zwrotu towaru zakupionego na odległość. Odstąpienia od umowy można dokonać w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Jak dokonać zwrotu?

Zwrot towaru zakupionego w naszym sklepie jest możliwy w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki z zamówieniem. W przypadku chęci zwrotu prosimy o wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, znajdującego się poniżej:

wzór odstąpienia od umowy.doc

Wypełniony formularz mogą Państwo przesłać mailowo na adres: biuro@ampla.eu, lub wydrukować i załączyć do przesyłki zwrotnej.
Po wypełnieniu formularza prosimy o odesłanie towaru na poniższy adres:

Ampla
Ul. Huculska 54
42-280 Częstochowa
tel. 731463070
email: biuro@ampla.eu

Przesyłkę zwrotną mogą Państwo odesłać dowolnie wybraną firmą kurierską. Prosimy o bezpieczne pakowanie przesyłek. Za stan przesyłki zwrotnej odpowiada nadawca.

Zwrot środków zostanie wykonany w ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy. Termin ten może się wydłużyć do momentu otrzymania przez nas przesyłki zwrotnej.

Jeżeli zamówienie zostało opłacone z góry, zwrot środków zostanie wykonany taką samą formą płatności jaką dokonali Państwo wpłaty. W przypadku przelewu tradycyjnego, wykonamy przelew zwrotny na konto bankowe z którego otrzymaliśmy wpłatę. W przypadku opłacenia zamówienia przez serwis Przelewy24 zwrot środków zlecimy przez Przelewy24.

Jeżeli zamówienie zostało opłacone kurierowi przy odbiorze, zwrot środków zostanie wykonany na rachunek bankowy, który podali Państwo w odstąpieniu od umowy.

W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.