Loara 746 Luminex ➣ Żyrandol Klasyczny 1
  • Loara 746 Luminex ➣ Żyrandol Klasyczny 1
Loara 746 Luminex ➣ Żyrandol Klasyczny 1
  • Koszty wysyłki
  • Kurier przedpłata 15zł
  • Kurier pobranie 20zł
  • Darmowa dostawa od 300zł

Loara 746 Luminex ➣ Żyrandol Klasyczny

Lampa sufitowa Żyrandol Loara 5Pł 746 Luminex

440,00 zł
360,80 zł Zniżka 18%
Brutto
Czas wysyłki zwykle do 10 dni roboczych

Dane techniczne:

Kolekcja LOARA LUMINEX
Wysokość [cm] 76
Szerokość [cm] 50
Materiał wykonania STAL
Kolor BRĄZOWY
ŻÓŁTY
Kolor dominujący BRĄZOWY
Kolor dodatkowy ŻÓŁTY
Ilość źródeł światła 5
Trzonek E14
Max. Moc [W] 60
Rodzaj świecznikowy

Loara 746 Luminex ➣ Żyrandol Klasyczny

Klasyczna lampa sufitowa Loara 746 Luminex to wytworna oprawa, która na pewno sprawdzi się w pokoju dziennym czy salonie zaaranżowanym w stylu tradycyjnym. Żyrandol Loara to dobrej jakości wyrób polskiego producenta Luminex. Korpus żyrandola został wykończony w kolorze brązowym. Producent do zbudowania tej oprawy sufitowej wykorzystał stal. Przez skorzystanie z tak twardego materiału, żyrandol będzie służyć niezawodnie przez długi okres czasu.

Żyrandol klasyczny Loara 746 Luminex to typowa lampa świecznikowa, której żarówki eksponowane są na odsłoniętych ramionach. Sufitowe oprawy świecznikowe w szczególności możemy polecić osobom ceniącym mocne i jasne światło. Odsłonięte żarówki sprawiają, że cała ich moc świetlna trafia do pomieszczenia i nie jest ograniczana przez abażur czy klosz. W tej lampie klasycznej producent zastosował 5 oprawek E14, co przy takim gabarycie żyrandola jest modelowym rozwiązaniem, jeśli chodzi o miarę emitowanego światła.

Producent nie załącza żarówek do żyrandola. Można stosować do niego osobno kupione żarówki LED. Dzięki takiemu rozwiązaniu, żyrandol może być sprzedawany w korzystniejszej cenie, a nabywca może dobrać żarówki o mocy i barwie jaką preferuje. Żyrandol objęty jest 24-miesięczną gwarancją dla klientów indywidualnych oraz 12-miesięczną gwarancją dla klientów firmowych.

Opinie Opinie (0)

Średnia z 0 ocen produktu - 0 1 2 3 4 0/5